Fekete István 7 műve, Vuk. 1977. Móra, Második kiadás, Lutra 1963, Második kiadás, Tüskevár, 1962. Negyedik kiadás, Kele, 1961, Harmadik kiadás, Hu. Oradea, é.n. Téli Berek BP., 1966. Móra, Harmadik kiadás.
Kalmár Tibor: Volt egyszer egy kabaré... Történetek a függöny mögül. Bp.,2009,Gabo. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Kalmár Tibor (1932-) által Koós János (1937-2019) énekes, humorista, színész, előadóművész részére dedikált példány.
Földem Virágom, Kassák Lajos válogatott versei. 1915-1935. Első kiadás. Bp., é.n. Pantheon. Szétvált fűzéssel, kiadói papírborítékban, volt könyvtári példány.
Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. köt. Halthatatlan Könyvek. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az első kötet gerince kissé sérült.
Tüskés Tibor: Illyés Gyula pályaképe. Bp.,2002,Pro Pannónia. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író, kritikus, irodalomtörténész által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) a Magyar Rádió egykori főbemondója részére dedikált példány.