https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Báró Wesselényi Miklós: Szózat. A magyar és szláv nemzetiség ügyében. II. köt. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Gál István. Erdélyi Ritkaságok. 13. Kolozsvár, [1944.], Minerva, 164 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17408.

Báró Wesselényi Miklós: Szózat. A magyar és szláv nemzetiség ügyében. II. köt. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Gál István. Erdélyi Ritkaságok. 13. Kolozsvár, [1944.], Minerva, 164 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Komjáthy István: A Nap lakodalma. Román népballadák. Debrecen, 1947, Debreceni Magyar-Román Társaság, kiadói papírkötés. Az ajánlást és az összekötő verseket Komjáthy István írta. A címlapot egy román népi fametszet hasonmása díszíti. A metszetek és a címlap Pósafalvi István műve. Megjelent 1500 példányban.Ajándékozási sorokkal, papír borító  enyhén kopott
1
17409.

Komjáthy István: A Nap lakodalma. Román népballadák. Debrecen, 1947, Debreceni Magyar-Román Társaság, kiadói papírkötés. Az ajánlást és az összekötő verseket Komjáthy István írta. A címlapot egy román népi fametszet hasonmása díszíti. A metszetek és a címlap Pósafalvi István műve. Megjelent 1500 példányban.Ajándékozási sorokkal, papír borító enyhén kopott

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kádár Jolán:   A budai és pesti német színészet története. 1812-ig. Játékszíni és drámairodalmi szempontból. Függelékül a budai és pesti német színházak műsora. 1783-1812. Bp.,1914, Pfeifer Ferdinánd, 148 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.;  A pesti és budai német színészet története. 1812-1847. Bp.,1923, Budavári Tudományos Társaság. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
1
17410.

Kádár Jolán: A budai és pesti német színészet története. 1812-ig. Játékszíni és drámairodalmi szempontból. Függelékül a budai és pesti német színházak műsora. 1783-1812. Bp.,1914, Pfeifer Ferdinánd, 148 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.; A pesti és budai német színészet története. 1812-1847. Bp.,1923, Budavári Tudományos Társaság. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joó Tibor: Magyar nacionalizmus. Bp.,(1940),Athenaeum. Kiadói papírkötés.
1
17411.

Joó Tibor: Magyar nacionalizmus. Bp.,(1940),Athenaeum. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Táncsics Mihály: Hit, papok, pápák. I. kötet. Táncsics Mihály Művei 8. kötet. Bp.,1873, Buschmann Ferenc, 255+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, névbejegyzéssel, az elülső kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel, belül jó állapotban. Első kiadás! A második kötet nem jelent meg. Unicus!
1
17412.

Táncsics Mihály: Hit, papok, pápák. I. kötet. Táncsics Mihály Művei 8. kötet. Bp.,1873, Buschmann Ferenc, 255+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, névbejegyzéssel, az elülső kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel, belül jó állapotban. Első kiadás! A második kötet nem jelent meg. Unicus!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p.+12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka! Első kiadás.
1
17413.

Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p.+12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka! Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével
1
17414.

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
1
17415.

Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., é.n., Dante. A borító grafikája Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, szakadt borítóval.
1
17416.

Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., é.n., Dante. A borító grafikája Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Párisban és napfényországban. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Ady Endre összes művei IV. köt. Bp., 1949., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
17417.

Ady Endre: Párisban és napfényországban. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Ady Endre összes művei IV. köt. Bp., 1949., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp.,é.n., Béta. 412 p., 8 t. (Fekete-fehér fotó.) Átkötött egészvászon-kötésben, a kihajtható mellékletek hiányoznak
1
17418.

Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp.,é.n., Béta. 412 p., 8 t. (Fekete-fehér fotó.) Átkötött egészvászon-kötésben, a kihajtható mellékletek hiányoznak

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
17419.

Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse