Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2160329
17504
372
2160094
17505
372
Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés,
2159892
17506
372
Michael Ende: A végtelen történet. Fordította: Hárs Ernő. Bp.,1986, Árkádia. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, borító foltos
2133477
17507
372
2160200
17508
372
Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942., Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel.
2159976
17509
372
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp.,1958., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2175829
17510
372
Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Bp., 1997, Háttér Kiadó. Az 1912-es kiadás (Békéscsaba, Tevan [Tevan Könyvtár 2-5.].) reprintje, az 1918-as kiadás borítójának felhasználásával. Bp., 1997., Háttér. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
2160247
17511
372
Vajthó László: Halhatatlan magyar irodalom. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2159906
17512
372
Andrew Morton: Diana igaz története - saját szavaival. Bp.,1997., Talentum. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, enyhén sérült. 2108396
17513
372
2200
2108419
17514
372
Platthy Jenő: Budapesttöl Tokyóig. Evansville,1994., FIPA of Unesco. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás. Az elülső szennylapon: "Platthy Jenő jókivánságaival." 2123806
17515
372
Pilinszky János: Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp.,1981,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF