Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Huszár Tibor: Beszélgetések. Bp.,1983,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyallay Domokos: Vaskenyéren. Pásztortűz Könyvtár 9. szám. Kolozsvár, 1926, Minerva Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17481.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fekete István Barangolások. Első kiadás. Bp., 1968. Móra. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült papírborítóval
17482.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Major-Zala Lajos: Leszámolás. München, 1984, Aurora Könyvek. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17483.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp-Váryné Sziklay Szeréna: Háborús visszhangok. H.n., Thália Műintézet. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17484.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovalevska Zsófia: A nihilista nő. Fordította: Kövér Ilma. Bp., 1904, Sachs Frigyes. Kiadói egészvászon kötésben, gerince sérült.
17485.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arany János kisebb költeményei. Bp., 1883., Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
17486.

Rufpreis:
1 200 HUF

17487.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseleti műveiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta: Esztergomy Ferenc-Édes Jenő. Bp.,1941, Athenaeum, 144 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötésben, foltos.+ Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta: Esztergomy Ferenc-Édes Jenő. Bp.,1940, Athenaeum, 126+2 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötésben, foltos.+ Szemelvények Titus Livius könyveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Édes Jenő-Nagy Pál. Bp.,1939, Franklin, 4+132+4 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötés.
17488.

Rufpreis:
800 HUF

V.I. Lenin: A "baloldaliság" a kommunizmus gyermekbetegsége. Kolozsvár, 1945., Kommunisták Romániai Pártja. Kiadói papír-kötésben, szakadozott borítóval.
17489.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kahána Mózes: Hat nap és a hetedik nap. Bukarest, ,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, a hátoldalán kissé sérült borítóban.
17490.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márai Sándor: Verses könyv. Bp., 1945. Révai. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen sérüléssel.
17491.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF