Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Gyémánt László - Bodor László: TV sztár.paletta. Dedikált! Bp., 2002. Kossuth. Kiadói sérült kartonálásban
17528.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schneider Izabella: A hiúz. Bp., 1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17529.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radnóti Miklós versei. Gyoma, 1948. Kner. Kiadói egészvászon kötésben.
17530.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kántor Lajos: A mennyei kapu. Bp.,2006.,Korona. Kiadói papírkötés.
17531.

Rufpreis:
800 HUF

A piarista diák kis kalauza. Bp., 1929., Stephaneum. Negyedik kiadás. Kopott egészvászon-kötésben, ceruzás bejegyzésekkel, firkával.
17532.

Rufpreis:
800 HUF

17533.

Rufpreis:
800 HUF

Fanny Brennan: Skyshades. Calvin Tomkins előszavával. New York,1990,Panache Press Book. Kiadói egészvászon-kötés.
17534.

Rufpreis:
800 HUF

Juhász Gyula: Magyar táj, magyar ecsettel. Válogatott versek. Bp., 1958, Móra. Kiadói vászonkötés, kiadói enyhén szakadt és gerincén foltos papír védőborítóval.
17535.

Rufpreis:
800 HUF

Franklin W. Dixon: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp.,én.,Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17536.

Rufpreis:
800 HUF

Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., 1991, Cserépfalvi. Reprint kiadás. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
17537.

Rufpreis:
800 HUF

Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. Bp., 1984. Corvina. Kiadói papírkötésben
17538.

Rufpreis:
800 HUF

17539.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF