Ivor Andor: Elsején kezdődik az élet. - - versei. Bp., 1942.,Szerzői,(Busztin-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott, 1476. sz. példány. A szerző által dedikált.
Franklin W. Dixon: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp.,én.,Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., 1991, Cserépfalvi. Reprint kiadás. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Bp.,1991.,Orpheusz. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a címlap és az elülső előzéklap kissé piszkos.