Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2123809
17516
372
Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek. 1940-1970. Pozsony, 1971., Madách. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
2116332
17517
372
Németh László: Magam helyett. (Tanulmány az életemről.) Bp., 1943, Turul. Félvászon-kötés.
2056743
17518
372
Dr. Kiss Lajos: Az igazságügyi kézírásszakértői vizsgálat alapjai. Bp.,1977., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3400 példányban. 2121268
17519
372
Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal. 2127323
17520
372
1780715
17521
372
Noszlopi László: Emberismeret és emberekkel való bánás. Bp., 1942, Pantheon. Kartonált papírkötésben. 2022411
17522
372
2173466
17523
372
Szentimrei Jenő: Nyers mérleg. Kolozsvár, é.n., Lengyel Albert könyvnyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopott aranyozással, foltos. 2171041
17524
372
Magyar Tudományos Akadémiai Almanach. Bp., 1943, Voinovich Géza. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban. 2171066
17525
372
Sabján Tibor: A búbos kemence. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel.
1719536
17526
372
600
Szitnyai Elek: Lélektan és neveléstan. Bp., 1903. Franklin. Egyedi egészvászon kötésben. 2173490
17527
372
Morgenstern Gusztáv: Füst novellák és képek. Budapest, 1894, Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, kopott aranyozással, foltos, festett lapélekkel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF