Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Byron, [George]: Don Juan. 1-2. köt. Bp., é. n., Athenaeum. Díszes, kissé kopott vászonkötésben.
17625.

Rufpreis:
1 200 HUF

17626.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-7. kötet.   Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő.  A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj.   A Valois család tragédiája I-II. kötet:   1. Montpensier hercegnő.   Fordította: Dr. Endre Dénes.  Bp.,[1928],Palladis Rt., (Pallas Rt.-ny.), 255+1+296+287+320+303+271+304 p.   Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, változó állapotban, kopott borítókkal, két kötet kivételével sérült gerincekkel, ezek közül egy kötet gerince hiányzik, az egyik kötet címlapja hiányzik, intézményi bélyegzőkkel. A 8. kötet hiányzik.
17627.

Rufpreis:
1 800 HUF

Alszeghy- Baránszky-Jób: A magyar irodalom kincsesháza. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
17628.

Rufpreis:
800 HUF

Gábor György: Ingres hegedűje. Bp., 1972., Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17629.

Rufpreis:
800 HUF

Kamattáblázatok. Összeállították: Berkovits Jenő, Zsoldos Géza. Bp., 1917., Benkő Gyula. Korabeli reklámokkal. Vászon-kötésben, laza, kissé sérült kötéssel. +Napszámítási táblázat progresszív mód szerint vezetett folyószámlákhoz. Kiadja: Vértes Elemér, banktisztviselő, 2 sztl. lev.
17630.

Rufpreis:
800 HUF

Navarrai Margit: Heptameron. Ford.: Antal László. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
17631.

Rufpreis:
800 HUF

Pirk Ambrus: Játékról komolyan. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Átkötött műbőr-kötés, volt könyvtári példány.
17632.

Rufpreis:
800 HUF

Gottfried Kurze: Zukunft Weltmeer. Leipzig,1977.,VEB Fachbuchverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17633.

Rufpreis:
800 HUF

Joy Adamson 2 műve:  Elza és kölykei. (Szabadon élnek.).; A pettyes szfinx nyomában. Bp.,1966-1988., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírvédőbortóban és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17634.

Rufpreis:
1 000 HUF

A mai világ képe I. kötet: Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
17635.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dimitrij Mereskovszki: Leonardo da Vinci I-II. Bp., 1914. Athenaeum. Két kötetben. Későbbi kopottas félvászon kötésben. Címlap ragasztott, több helyen kötés ragasztva-megerősítve. Volt könyvtári példány.
17636.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF