Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

2 db könyv - Vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1935,Singer és Wolfner. + Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi gazdasági és turisztikai értéke. Bp., Országos Pázmány Egyesület. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17601.

Rufpreis:
3 000 HUF

17602.

Rufpreis:
3 000 HUF

17603.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő hazai magyar népballadák. - - gyűjtése. Szabó T. Attila gondozásában. Bukarest, 1971, Kriterion. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés,  jó állapotban.
17604.

Rufpreis:
2 000 HUF

Belitschka-Scholtz Hedvig: Jankovich Miklós, a gyűjtő és mecénás (1772-1846). Művészettörténeti Füzetek 17. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó.
17605.

Rufpreis:
1 000 HUF

17606.

Rufpreis:
1 000 HUF

17607.

Rufpreis:
1 000 HUF

17608.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Alessandro Manzoni: A jegyesek. I-II. kötet. Milanói történet a XVII. századból. Udvardy Géza szövegközti rajzaival illusztrált. Bp., 1901.,(Pesti Könyvnyomda Rt.),VII+482+2+479+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
17609.

Rufpreis:
800 HUF

17610.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17611.

Rufpreis:
6 000 HUF

Könyv tétel benne szépirodalom, ifjúsági irodalom
17612.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF