Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

17649.

Rufpreis:
1 000 HUF

17650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdélyi Szépmíves Céh kiadványainak 9 kötete:  Közte Kós Károly: Az Országépítő, Nyírő József: Kopjafák, Erdélyi Helikon Antologia...stb. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésekben, kopott borítókkal.+Nyírő József: Néma küzdelem. Bp.,1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gábor Viktor (szerk.): A sötét torony. 25 hangjáték. Bp., 1969, Európa Könyvkiadó. Osztovits Levente fordító által dedikált! A könyvben egy Osztovitsnak címzett listával. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17652.

Rufpreis:
1 200 HUF

18501.

Rufpreis:
800 HUF

18504.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18507.

Rufpreis:
800 HUF

18508.

Rufpreis:
800 HUF

18509.

Rufpreis:
1 000 HUF

(Matkovich Pál) Bús vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Pest, 1871, Athenaeum. 1 lev., 201 l. Fűzve
18514.

Rufpreis:
1 800 HUF

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat. Bp., 1982, Magvető. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben,  5 db
18515.

Rufpreis:
1 800 HUF

18518.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF