Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Magyar Hírmondó sorozat 33 kötete. Benne három két kötetes példánnyal (Ódon Erdély I-II., Régi magyar levelestár I-II., Tudományos gyűjtemény 1817-1841.) Bp.,1979-1988, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-II. kötet. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, a II. kötet néhány lapszélén folttal, a III. kötet hiányzik. Első kiadás.
Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban.
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.
Heinrich Heine: Buch der Lieder. Leipzig,é.n, Adolf Titze. Német nyelvű, P. Thumann képeivel illusztrált kiadás. Kiadói aranyozott vörös egészvászon kiadás, aranyozott lapélekkel, foltos lapokkal./ Gilt red linen-binding, with gilt sheet edges, with P. Thurmann's illustrations, with spotty pages, in German language.