https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1993795
18570
372
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Bp., é.n. Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2001989
18573
372
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Lexikon. XV. kötet. Sopronya-Vezér. Bp.,1884, Gerő Lajos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1988404
18575
372
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
2004962
18578
372
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hires gyermekek. Külföldi művekből fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
2001820
18579
372
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyallay Domokos Vaskenyéren. Történeti regény. Szigeti Imre rajzaival. [Bp., 1934], Franklin. 163 l. Egészoldalas rajzokkal. Kiadói, festett félvászon-kötésben, kopott gerinccel
Das Lot is nicht erreichbar
2001887
18580
372
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Báró Podmaniczky Pál: Nagy Sámuel Próbája. Győr, 1935, Vitéz Szabó és Uzsaly-Könyvnyomda, 52 p. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2019186
18583
372
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp., 1960, Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű félbőr-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 3600 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2022291
18584
372
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Herczeg Ferenc: A Dolovai nábob leánya. Színmű 5 felvonásban. Bp., 1897, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a címlap sarkán hiánnyal, az elülső előzéklapon szakadással.
Das Lot is nicht erreichbar
1962490
18591
372
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
John Galsworthy: Testvériség. Fordította: Bartos Zoltán. Bp, 1924, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1757854
18592
372
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Képekkel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1725547
18593
372
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyugati László: Siratóének. Dedikált. Bicske, 1987. Szerzői.
Das Lot is nicht erreichbar
1734937
18594
372
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty, Komjáthy, Ady Endre, Harsányi K. Bp., 1921, Pallas. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse