Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1780658
17589
372
1947485
17590
372
2170527
17591
372
Tóth Béla: Szálló ígék lexikona. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Szecessziós vászonkötés.
2173658
17592
372
Kalotaszeg - Kós Károly sztánai hetilapja. Kolozsvár-Sztána, 2018, Művelődés Egyesület - Szentimrei Alapítvány. Reprint. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1646091
17593
372
2173418
17594
372
2137395
17595
372
Nyírő József: Halhatatlan élet. Buenos Aires 1971. Editorial Transylvania. Sérült egészvászon kötésben.
2173400
17596
372
Krúdy Gyula: A tegnapok ködlovagjai. Békéscsaba, 1925, Tevan. Kiadói vászonkötés, illusztrációkkal, sérült címlappal, tartalomjegyzék lapja sérült és ragasztva javított.
2172657
17597
372
Magyar és magyar vonatkozású röplapok, újságlapok, röpiratok az Országos Széchényi Könyvtárban, 1480-1718. Feuilles volantes, gazettes et pamphlets hongrois ou relatifs á la Hongrie, conservés a la Bibliothéque Nationale de Budapest. 1480-1718. Országos Széchényi Könyvtár XXVIII. Bp., 1948., Országos Széchényi Könyvtár, XXV+3+307 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. 2171139
17598
372
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2171117
17599
372
Vegyes könyv tétel, 3 db: Szepes Mária: A mindennapi élet mágiája - a fény mágiája. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: Smaragdtábla. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: A vörös oroszlán. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 2169668
17600
372
Vegyes könyv tétel, 3 db: Cally Hall: Drágakövek. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképveivel. Bp., 1994, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés; Walter Schumann: Drágakő Biblia. Karl Hartmann fényképeivel. Bp., 1992, Glória Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Réthy Károly: Drágakövek és gyöngyök. II. bővített kiadás. Bp., 1993, Presztízs kiadó. Kiadói papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF