Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2051724
10096
357
Földes Imre (1881-1948): Könyvborító terv. Akvarell, papír. Jelzett. 16x14 cm 2039913
10097
357
Frank jelzéssel: Hölgy a padon. Akvarell, papír, 39×32 cm
2013474
10098
357
Gebhardt Béla (1901-1990): Újságíró (karikatúra) 1944. Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
2049759
10099
357
11000
Gerzson Pál (1931-2008): Sakktábla 1955. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×40 cm 2029067
10100
357
Usik Stepan Grigorovich (1925-2001): Hófödte házak. Tempera, karton, jelzett, keretben, 32×21 cm 2029112
10101
357
Usik Stepan Grigorovich (1925-2001): Kárpátaljai falu. Tempera, karton, jelzett, keretben, 24×27 cm 2026528
10102
357
Grofniczy jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 31×44 cm
2045245
10103
357
Gulácsy jelzéssel: Kilátás a kertből. Olaj, farost (hibás), 64×49 cm 1812186
10104
357
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament, akril, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 2014219
10105
357
Győrffy Péter (1949-): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
2013639
10106
357
Gyulay jelzéssel: Erdő részlet. Gouache, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm 2014700
10107
357
B. Hajdú László (1926-1988): Liptowski Ján télen. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF