Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2050939
10072
357
26000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm 2044786
10073
357
Ducsay Béla(1893-1967): Tyúk portré. Akvarell, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, 46x31 cm 2048222
10074
357
Dudás Jenő (1900-1991): Erdő széle. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2048294
10075
357
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi magtár. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×40 cm
2032207
10076
357
Dunai Imre (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm
2047721
10077
357
Loga Edip (?-): Főtér a templommal. Tus, papír, üvegezett hibás keretben, 17,5×20,5 cm
1957060
10078
357
Edvi Illés Ödön (1877-1945):Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×31 cm
1984120
10079
357
Egry jelzéssel: Nádas. Olaj, vászon, foltos, keretben, 54×40 cm
1985584
10080
357
Egry jelzéssel: Dombos táj. Pasztell, papír, 29×40 cm 2051928
10081
357
Erdős János (1921-1999): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 33×25 cm 2048431
10082
357
Élesdy jelzéssel: Kopár fák. Akvarell, papír, 42×30 cm
2021724
10083
357
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF