Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1551231
10084
357
40000
2047812
10085
357
Élesdy István (1912-1987): Séta az utcában. Tus, papír, jelzett, 30×20 cm 2044641
10086
357
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2052604
10087
357
Farkas Beatrix (?-): Ülő női akt. Grafit, papír, kis gyűrődésekkel és kis szakadással, jelzés nélkül, 60×43 cm
1928685
10088
357
2027445
10089
357
2032375
10090
357
Fáy Lóránt (1906-1945): Virágcsendélet 1922. Olaj, karton, jelzett, hibás, 47×36 cm
1972263
10091
357
Fehér Ilona (1913-1983): Téli reggel. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 20×24 cm
2044665
10092
357
Fehér Ilona (1913-1983): Kikötött csónak. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1989357
10093
357
Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm
2047827
10094
357
Forgó Béla (?-?): Charleston. Tus, papír, jelzett, 24×16,5 cm 2047500
10095
357
Föglein jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF