Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1864309
10108
357
Simone Hanmont (?-?): Ház a vízpartnál. Ofszet, papír, üvegezett keretben, 36×53 cm
2052126
10109
357
Havas jelzéssel: Velence. Rézkarc, papír (foltos), 11×8 cm 2021860
10110
357
Maria Heese (Thiessen) (1823 - 1896) német grófnő rézmetszetű mellképe / German noblewoman engraving.20x17 cm 2049881
10111
357
Heil József (1929-): napfelkelte. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
2049280
10112
357
Herczeg jelzéssel: Nagy-Eged hegy. Rézkarc, papír, 29×39 cm
2015028
10113
357
Hermann Lipót (1884-1972): Tóparti idill. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm
2051050
10114
357
Herpai Zoltán (1951-2011):Lány portré. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 30×30 cm 2011809
10115
357
Hidasi jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 14,5×20 cm 2045187
10116
357
Hincz jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 42×61 cm
2050147
10117
357
11000
Hincz Gyula (1904-1986): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×19,5 cm
2005505
10118
357
Holik jelzéssel: Alpesi táj házzal. Olaj, vászon, 40×80 cm 2051184
10119
357
Hornyik Zoltán (1960-): Tisza holtág. Olaj, farost, jelzett, keretben, 43×58 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF