Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2044503
10048
357
Czigány jelzéssel: Vízparti életkép. Olaj, karton (hibás), keretben, 30×40 cm 2013835
10049
357
Czimra jelzéssel: Kalapos férfi portré. Pasztell, papír, keretben, 39×29 cm 2048422
10050
357
Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Akvarell, papír, 39×29 cm 2052151
10051
357
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966). Füstölgő gyárkémény. Akvarell, papír, jelzett, 17×25 cm
2047758
10052
357
Csáky Lajos (1950-): Kettőtöknek. Fametszet, papír, jelzett, fatáblára ragasztva, 16×10,5 cm 2054321
10053
357
Csepregi Anita (1985-):Víztükör Akril, farost, jelzett, 40x20 cm 2054320
10054
357
Csepregi Anita (1985-):Tavasz Akril, farost, jelzett, 30x24 cm 2051661
10055
357
Cserna jelzéssel: Vaddisznók. Vegyes technika, farost, 100×85 cm
2044675
10056
357
Csillag József (1894-1977): Cséplés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
2005508
10057
357
Csík János (1975-): Mediterrán álom. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
2029274
10058
357
Csupor jelzéssel: Hídon álló férfi. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
2014884
10059
357
34000
Darabont Tamás (1930-): Zöld táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF