Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2044662
10036
357
Blahos Rudolf (1917-1986): Tiszai halászok. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 29×37 cm 2048616
10037
357
Blahos Rudolf (1917-1986): A régi Királyi vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×39 cm 1916291
10038
357
1916294
10039
357
Blaskó Zoltán (?-): Látomás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 83×60 cm
1932770
10040
357
22000
Blaskó Zoltán (?-): Megvilágosodás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×33 cm
1932773
10041
357
24000
2014451
10042
357
3200
B.N.V. jelzéssel: Iskolásfiú. Pasztell, papír, paszpartuban, a széleken gyűrődésekkel, szakadással, 23x30 cm
1999346
10043
357
Borbély Gizella (1920-1994): Kukoricás. Pasztell, papír, jelzett, apró szakadással, 50×38 cm
2014691
10044
357
Bordás Ferenc (1911-1982): Rákóczi vár, fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×25 cm 2045778
10045
357
Bortnyik Sándor (1893-1976): Elhajlás, linó, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11×8 cm 2045879
10046
357
Conrad Gyula (1877-1959): Mária a kis Jézussal, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 18×13 cm 1839816
10047
357
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF