Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2047286
10156
357
14000
Kondor jelzéssel: Angyal. Vegyes technika, farost, keretben, 39×49 cm 2001645
10157
357
Kontuly jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, foltos, 60×40 cm
2045804
10158
357
Kozma Lajos (1884-1948): Hódolat. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, papírra ragasztva, 8×7 cm 2053591
10159
357
Krenner István (1948-): Vakbélműtét. Vegyes technika, papír, jelzett, 21,5×29,5 cm
2051139
10160
357
Kun Sarolta (1990- ): Őz és madár. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 40×30 cm 2031352
10161
357
Kun Sarolta (1990- ): Örvény. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 40×50 cm
2016773
10162
357
Kun Sarolta (1990- ): Metamorfózis. Tus, papír, jelzett, 30×50 cm
2029333
10163
357
Kunffy jelzéssel: Férfi portré. pasztell, papír, szakadásokkal, üvegezett keretben, 70×50 cm
2052422
10164
357
Lantos jelzéssel: Faluhatár. Olaj, vászon (foltos), keretben, 40×52 cm 2006959
10165
357
1995 Leisztner Piroska (1938 - ): Tondo II. "Elágazások, monotípia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, az üveg törött, az üveg sarkán hiány, 43x43 cm
2047953
10166
357
Lipták Pál (1922-2007): Táj kép házzal. Tus, papír, 22×29 cm
2044733
10167
357
4200
Lovaghy István (1898-?) Gyár. Akvarell, papír, Jelzett, 30x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF