Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2048992
10277
357
Tuka László (1924-2007): Zergék, színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott, feltekerve, 26,5×40,5 cm 2044715
10278
357
Tuli János Gyula (?-): Hortobágy. Rézkarc, papír, jelzett, keretben,
2027500
10279
357
11000
Jurij Uszanov (1947-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×35 cm
1899145
10280
357
Iréne Radó Vajda (1952-): Ten million Butterflies. Színes rézkarc, papír, jelzett, 27,5×15 cm 2044667
10281
357
Iréne Radó Vajda (1952-): Julia's garden. Rézkarc, papír, jelzett, 27×15 cm 2011759
10282
357
Való Ibolya (1958-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×20 cm 2050985
10283
357
11000
Varga jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 33×47 cm
2050824
10284
357
28000
Vasarely Victor (1908-1997): Piros-kék gömb. Szitanyomat (21/80), papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×19 cm 2050799
10285
357
28000
Vasarely Victor (1908-1997): Vega. Szitanyomat (4/45), papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×17 cm 2013856
10286
357
Vaszary jelzéssel: Női portré. Szén, papír-karton (hibás), 45×31 cm 2001852
10287
357
Veres Róza (?-): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 26×14 cm 1296849
10288
357
R. Casals i Vernis (1860-1920): Joseph Monsavatje. Ex libris. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 13×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF