Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2049757
10289
357
Vértes jelzéssel: Merengő hölgy. Szén, papír, 45×31 cm
2047926
10290
357
Vincze András (1914-1987): Piros tetős ház. Olaj, papír, 42×30 cm
1991127
10291
357
2005497
10292
357
11000
Mihail Volkov (1954-): Órás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm 2049091
10293
357
Vörös jelzéssel: Tükörkép. Akvarell, papír, 42×30 cm
2047463
10294
357
14000
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 80×60 cm 2048859
10295
357
V.S. jelzéssel: Ebédidő 1863. Tus, papír, 8,5×15 cm
2051079
10296
357
22000
Wahorn jelzéssel: Kompozíció. Olaj, falap, keretben, 69×50 cm 2025935
10297
357
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Fej portrék 1864. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 30×50 cm
2014671
10298
357
Zádor István (1882-1963):Pontház a Főutcában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 19,5×28,5 cm
2029279
10299
357
Zámbó jelzéssel: Ház részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm
1924344
10300
357
50000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF