Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2049883
10228
357
Remsey Jenő (1885-1970): Csatakos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm 2044664
10229
357
Remsey Jenő (1885-1970): Magányos ház. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 2026157
10230
357
38000
Révfy István: (?-?): Rákoscsabai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben, 50×60 cm
1983686
10231
357
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt gitárral. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 22×17 cm 1978330
10232
357
Rippl-Rónai József (1861-1927): Muzsikus, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×17 cm 2024947
10233
357
RMS jelzéssel: Utca részlet toronnyal. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 15×20 cm
2045100
10234
357
Róna jelzéssel: Kompozíció. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 35×49 cm
2051137
10235
357
RT jelzéssel: Anonymus. Akril, papír, felcsavarva, 40×30 cm
1982531
10236
357
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23 cm
2054365
10237
357
11000
Scheiber jelzéssel: Táncosnő. Pasztell, papír, 59×43 cm 1861128
10238
357
14000
2044904
10239
357
Sikuta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton (hibás), 58×44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF