Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2024932
10240
357
11000
Sipos Éva (1967-): Szerelem. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm 2013331
10241
357
22000
Soltra Elemér (1922-2013): Vízparton. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×75 cm 1972657
10242
357
Somlai Vilma (1938-2007): Erdei tisztás. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 34×44 cm
1972686
10243
357
Somlai Vilma (1938-2007): Út széli fák. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), 29×40 cm
2037791
10244
357
Z. Soós István (1900-2002): Házak a domboldalon 1923. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
2048468
10245
357
Sostarics Lajos (1896-1968): Turistaszálló, akvarell, papír, jelzés nélkül, 22×30 cm 2048466
10246
357
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, akvarell, papír, jelzés nélkül, 19×28 cm 2048463
10247
357
Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscell, akvarell, papír, jelzés nélkül, 23×30 cm 1847239
10248
357
60000
2021523
10249
357
Jelzett (Sz) Lovas tűzzomác, réz lemez, hibás farost keretben, 10×10 cm
2051801
10250
357
1984 Szabados Árpád (1944-2017) Ani néni történetei IV. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm 2044199
10251
357
1931 A. Szabó K.:Csínytevő diák. Két grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 17x11 cm, 10x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF