Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 386

Sipos Éva (1967-): Szerelem. Olaj, farost, jelzett,  40×30 cm
10240.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Soltra Elemér (1922-2013): Vízparton. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×75 cm
10241.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Somlai Vilma (1938-2007): Erdei tisztás. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 34×44 cm
10242.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Út széli fák. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), 29×40 cm
10243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Z. Soós István (1900-2002): Házak a domboldalon 1923. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
10244.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Turistaszálló, akvarell, papír, jelzés nélkül, 22×30 cm
10245.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, akvarell, papír, jelzés nélkül, 19×28 cm
10246.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscell, akvarell, papír, jelzés nélkül, 23×30 cm
10247.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

10248.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Jelzett (Sz) Lovas tűzzomác, réz lemez, hibás farost keretben, 10×10 cm
10249.

Rufpreis:
5 000 HUF

1984 Szabados Árpád (1944-2017) Ani néni történetei IV. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
10250.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

1931 A. Szabó K.:Csínytevő diák. Két grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 17x11 cm, 10x10 cm
10251.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF