Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2047918
10216
357
Póka György (1944-): Virágok. Linó, papír, jelzett, 36×19 cm 2047934
10217
357
Póka György (1944- ): Táj madarakkal. Zománc, farost, jelzett, 24×26 cm 2006641
10218
357
Pór jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 43×33 cm 2010989
10219
357
Pór jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost, 40×30 cm 2012619
10220
357
Prihoda István (1891-1956): Mulatság; Színezett rézkarc, szignált keretben 23x31 cm Üvegezett keretben
2052077
10221
357
Prihoda István (1891-1956)-Glatz Oszkár (1872-1958): Leány kapával. Rézkarc, papír, jelzett, 33×25 cm 1998392
10222
357
Prusková jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, paszpartuban, 32x44 cm. 2051278
10223
357
30000
Rác András (1926-2013):Erdőrészlet, vihar előtt. Hideg zománc, farost, jelzett, keretben, 60×58 cm 2048950
10224
357
Rác András (1926-2013): Fa ágak. Akvarell, papír, 40×30 cm 2048998
10225
357
8500
Rác András (1926-2013): Kancsós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 30×21 cm 2049044
10226
357
8500
Rác András (1926-2013): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 39×29 cm 2049664
10227
357
Remetey jelzéssel: Furcsa út. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF