Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2051199
10192
357
Nagy Hedvig (1960-): Elvonult a vihar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1970005
10193
357
Nemes Tibor (1955-): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, 34×49 cm
2049056
10194
357
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Házak. Akvarell, papír, jelzett, 29×41 cm
2049046
10195
357
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Akt. Akvarell, papír, jelzett, 41×29 cm
2048834
10196
357
Cs. Németh Miklós (1934-2012): John Lennon. Akvarell, papír, jelzett, 27×24 cm
2030807
10197
357
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Zamenhof. Olaj, karton, jelzés nélkül, 61×50 cm
1981386
10198
357
11000
Nicklas jelzéssel: Kislány virágcsokorral. Olaj, karton, keretben, 55×43 cm 2044523
10199
357
Nyári Lóránt (1928-1982): Papszigeti fák. Rézkarc, papír, jelzett, 29x49 cm 2052231
10200
357
Obendorf jelzéssel: Házak a völgyben. Olaj,karton, 23×36 cm 2049565
10201
357
26000
Oláh Mara (1945-): Fények. Olaj, farost, jelzett, festék hibákkal, keretben, 40×64 cm 2029216
10202
357
Orbán jelzéssel: Elhagyott templom. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×22 cm 2044802
10203
357
Parádi Katalin (1970-): Találkozások. Borítóterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 24x34 cm, paszpartuban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF