Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1754654
10313
357
Olvashatatlan jelzéssel: Néptánc. Olaj, falemez, keretben, 23×17 cm
2044791
10314
357
Olvashatatlan jelzéssel: Fej a rácson kívül. Akvarell, papír, 26x21 cm 2044747
10315
357
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt 1985. Akvarell, papír. 30x21 cm
2052256
10316
357
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Olaj, karton, 36×50 cm 2052228
10317
357
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos hölgy. Olaj, vászon, festék kopással, 39×30 cm
2051910
10318
357
Olvashatatlan jelzéssel: Praga. Litográfia, papír, üvegezett keretben,
2051697
10319
357
Olvashatatlan jelzéssel: Most lesz neked jaj! Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 22×15,5 cm
2053487
10320
357
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fasor. Olaj, vászon, hibás keretben, 33×55 cm
2053478
10321
357
30000
Olvashatatlan jelzéssel: Juhok. Olaj, vászon, keretben, 78×98 cm
2053523
10322
357
Olvashatatlan jelzéssel: Egyiptomi cica. Tempera, papirusz, üvegezett keretben, 42×33 cm
2053569
10323
357
2050981
10324
357
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, fatábla, keretben, 40×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF