Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2050936
10325
357
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Parti erődítmény. Olaj, vászon (foltos), hibás keretben, 28×42 cm
2051035
10326
357
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Várakozó. Olaj, farost, keretben, 40×60 cm 2051568
10327
357
Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet, szén, papír, üvegezett, foltos, 22x18 cm 2028542
10328
357
Olvashatatlan jelzéssel: Révátkelő Kisoroszinál. Akvarell, papír, 35×48 cm 2049273
10329
357
Olvashatatlan jelzéssel: Ifjú katona. Litográfia-akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×14 cm 2047972
10330
357
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Bábszínház, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 36×49 cm
2049656
10331
357
Olvashatatlan jelzéssel: Magányosan. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 57×38 cm
2049626
10332
357
Olvashatatlan jelzéssel: Modern szfinx. Kollázs, papír, üvegezett keretben, 37×27 cm
2049347
10333
357
Olvashatatlan jelzéssel: Társasági élet 1905. Ceruza, papír, 22×34 cm 2052722
10334
357
cca 1900 Jelzés nélkül: Trónon ülő Istenanya. Hibás festett fa ikon, 17,5×14 cm 2053713
10335
357
Jelzés nélkül: Libbenő szoknya. Ceruza, papír, 32×24 cm 2047154
10336
357
Jelzés nélkül: Halászbárkák. Olaj, kasírozott vászon, 25×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF