Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2045907
10301
357
Zorkóczy jelzéssel: Patak az erdőszélen. Olaj, vászon-karton, kis gyűrődéssel, keretben, 58×77 cm 2006210
10302
357
Zorkóczy jelzéssel: Hattyú etetés. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm
2051581
10303
357
14000
Zorkoczy jelzéssel: Pecázó. Olaj (foltos, kopott), karton, hibás keretben, 40×51 cm
2052138
10304
357
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán feljáró. Akvarell, karton, 30×19 cm 2048865
10305
357
Olvashatatlan jelzéssel: Útszéli kereszt. Tus, papír, 5,5×8,5 cm
2049342
10306
357
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, 25×19 cm
2044278
10307
357
Olvashatatlan jelzéssel: Kérdőjelek. Tus, papír, üvegezett keretben, 9×5 cm
2006203
10308
357
Olvashatatlan jelzéssel: Színes boltívek. Vegyes technika, papír, 34×21 cm
2026505
10309
357
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos ifjú. Grafit, papír, üvegezett keretben, 26×17 cm 2028228
10310
357
Olvashatatlan jelzéssel: Hullámok. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 22×29 cm
1934090
10311
357
2045914
10312
357
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF