Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2044790
10361
357
Jelzés nélkül: Vonulás. Akvarell, papír, 14x21 cm
2025862
10362
357
Jelzés nélkül: Pár. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×19 cm
2051310
10364
357
Jelzés nélkül: Napnyugta. Festett selyemkép, üvegezett keretben, 36×49 cm 2052263
10365
357
11000
Jelzés nélkül: Gyógyító Krisztus. Olaj, vászon, hibás keretben, 78×61 cm
2052242
10366
357
Jelzés nélkül: Virágokat öntöző asszony. Olaj, karton (hibás), 31×44 cm 2052283
10367
357
Jelzés nélkül: Lány virágokkal. Tűzzománc, fémlap-karton, kopásnyomokkal, 21×16 cm 2052341
10368
357
Jelzés nélkül: Patak part. Olaj, papír-karton, keretben, 24×29 cm 2052693
10369
357
30000
cca 1900 Jelzés nélkül: Mária kis Jézussal és három apostol, hibás fa ikon, 35×28 cm 2052614
10370
357
Jelzés nélkül: Napsütötte házak. Akvarell, papír, 31×36 cm
2052609
10371
357
Jelzés nélkül: Bakancs. Akvarell, papír, 29×34 cm 2052600
10372
357
Jelzés nélkül: Álló női akt. Szén, papír, kis gyűrődésekkel, 60×33 cm
2052595
10373
357
Jelzés nélkül: Bika csontváz. Szén, papír, kis gyűrődésekkel, 42×59 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF