Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2052589
10374
357
Jelzés nélkül: Térszerkezet. Szén, papír, 42×59 cm 2028404
10375
357
Jelzés nélkül: Tájképek (9db). Vegyes technika, karton, 11×8 cm-5,5×8,5 cm, üvegezett keretben, 42×37 cm
2052261
10376
357
Jelzés nélkül: Autóstoppos lány. Akvarell, papír, 34×26 cm
1955412
10377
357
Jelzés nélkül: Ferenc pápa görögországi (Leszbosz) menekültekkel találkozik (naív festmény). Olaj, vászon (sérült), 50×70 cm
2048845
10378
357
Jelzés nélkül: Vadászok. Ceruza, papír, 21×16 cm
2049765
10379
357
Jelzés nélkül: Pipázó. Ceruza, papír (kivágva) kartonra ragasztva, üvegezett keretben, 35×10 cm
2047958
10380
357
34000
Jelzés nélkül: Tigrisvadászat, festett selyemkép, üvegezett fa keretben, 49×67,5 cm
2047870
10381
357
Jelzés nélkül: Istenszülő, modern ikon, tojástempera, fa, 37,5×24,5 cm 2050544
10382
357
cca 1970 Szabolcs-Szatmár. Kondor Lajos, Csisztu Mihály, Hertay Mária, Rozanits Tibor és Vagyóczky Károly 2-2 rézkarca a megye épületeiről, tájairól. hn., én, ny.n., 1 sztl. lev.+10 t. (rézkarcok, több jelzett.) Haránt-alakú mappában, karton-tokban, 10x14,5 cm 2044284
10383
357
Monogramos jelzéssel: Magyar hímzés. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×12,5 cm
2051734
10384
357
XIX sz.: Kézzel festett erdélyi üvegikon, fa keretben 40x27 cm 2051738
10385
357
XIX sz.: Kézzel festett erdélyi üvegikon, fa keretben 40x27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF