Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2047799
10265
357
Szőnyi István (1894-1960): Római fürdő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21 cm 2044727
10266
357
Szűcs János (1917-1995): Ördögárok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 2038785
10267
357
30000
Tavaszy Noémi (1927-2018): Régi zsidó temető. Olajpasztell, papír, paszpartuban, jelzett, zsűrizett, 31×45 cm
2051207
10268
357
Temesvári Ferenc (1960-): Tél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 2001889
10269
357
Temesváry Aranka (?-): Ülő nő. Akvarell, papír, jelzett, 42×30 cm 2001888
10270
357
Temesváry Aranka (?-): Rajzoló nő. Akvarell, papír, jelzett, 37×25 cm
2036213
10271
357
Tetlák jelzéssel: Pakots József könyve, irredenta ex libris terv Pakots József (1877-1933) újságíró, politikus részére, vegyes technika, papír, 20×15,5 cm
2022446
10272
357
Thuróczy Zoltán jelzéssel 5 db kutyát ábrázoló ceruzarajz üvegezett keretben. 16x23 cm
2008345
10273
357
NF. Tori jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon. 20x26 cm Keretben. 1981390
10274
357
Tóth jelzéssel: Téli táj szélmalommal. Olaj, farost, keretben, 44×60 cm
2048602
10275
357
11000
Tóth Attila (1967-): A lebegő gyertya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×27 cm 2047943
10276
357
Tömösváry Aranka (?-): Olvasó akt. Akvarell, papír, jelzett, 44×31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF