Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1552538
10144
357
Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm 2053409
10145
357
Kerék Antal (?-): Utcarészlet. Olaj, vászon, kereteben, 60×50 cm 2050146
10146
357
Kernstok Károly (1873-1940): Lovasok a vízparton. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, (körbevágva), restaurált, üvegezett keretben, 18,5×27 cm 2047791
10147
357
Kéri jelzéssel: Kisváros a láthatáron. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 9,5×14,5 cm 1312543
10148
357
600
M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm 2050502
10149
357
Kiss Terézia (1928- ): Mókusok lakomája. Színezett rézkarc (VI/XX), papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×19,5 cm 2052064
10150
357
11000
Klie jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm 1924349
10151
357
Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm
2048644
10152
357
Kolozsvári G.Miklós (1950-): Na-na Fiurina. Rézkarc, papír, jelzett, 60×43 cm 1202543
10153
357
2028796
10154
357
2045981
10155
357
Kondor Lajos (1926-2006): Erőszakos halál. Rézkarc, papír, jelzett, 25,5×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF