Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2032279
10120
357
Horváth jelzéssel: Női porté fejkendővel. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×33 cm
2051180
10121
357
22000
M. Horváth István (1952-): A parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
2025888
10122
357
Horváth Lajos (1941-2019): Akt vázaltok (3 db). Szén, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 30×12 cm (3×)
2029455
10123
357
Illés jelzéssel: Hátsó udvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
2047642
10124
357
15000
Illés Krisztina (1969- ): Cseresznyevirágzás. Akril, vászon, jelzett, 30×40 cm 1940749
10125
357
22000
Illés Krisztina (1969- ): Afrikai fák alatt, akril, farost, jelzett a hátoldalon, paszpartuban, fa keretben, 29×41,5 cm
2049318
10126
357
Iványi jelzéssel: BUÉK 1953. Grafit, papír, 59×39 cm 2029250
10127
357
11000
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 51×34 cm 2049885
10128
357
11000
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): József és Putifárné. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×22 cm
2054188
10129
357
Jaksa István (1894 - 1982): Fiume. Olaj, farost, jelzett, 13x24 cm 2027600
10130
357
Janmil jelzéssel: Velencei utcarészlet. Akvarell, papír-karton, 35×30 cm
2052364
10131
357
Jámbor jelzéssel: Nyárfák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 25×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF