Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2018367
10132
357
Jándi jelzéssel: Házak a völgyben. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm
1654436
10133
357
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16,5x10 cm
1654576
10134
357
2052197
10135
357
11000
Kampis János (1886-?): Adolph W. Mozolowsky. Ceruza, papír, jelzett, 21×16 cm
2045888
10136
357
Kassák Lajos (1887-1967): Olvasni. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 34×29 cm 2006923
10137
357
Katona jelzéssel: Vízpart éjszaka. Olaj, farost (enyhén vetemedett) , foltos, 60×78 cm
2047281
10138
357
11000
Kazovszkij jelzéssel: Felsejlő épületek. Olaj, vászon, 50×70 cm 2045991
10139
357
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (EA), 19,5×19,5 cm 2047106
10140
357
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (98/100), 36×53 cm 2049332
10141
357
Kádár jelzéssel: Kompozíció. Akvarell-tus, papír, 31×40 cm 2051848
10142
357
1987 Joseph Kádár/Kádár József (L K'dar) (1936-2019): "Hommage á Kassák." Elektrográfia, jelzett, paszpartuban, üdvözlő sorokkal, 11x13 cm. 1976406
10143
357
Károlyfi Zsófia (1952-): Lófej. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF