Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2051340
10060
357
Darabont Tamás (1930-): Tél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 29×39 cm 1901174
10061
357
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm
2028218
10062
357
Deim Pál (1932-2016): A holló. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×26 cm 2028604
10063
357
Deli Ágnes (1963- ): Hullámlovas, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×23 cm
2049588
10064
357
Deli Antal (1886-1960): Istállóban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×20 cm 2049624
10065
357
Deli Antal (1886-1960): Kompozíció. Pasztell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 15×21 cm 1922516
10066
357
Deli Julianna (1962-): Legényvirágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 49×33 cm 1924585
10067
357
Deli Julianna (1962-): Asztali csendélet. Tempera, farost, jelzett, 50×34 cm 1981469
10068
357
Dévényi János (1956-): Tónusok, színek, arányok (2019.) Akril, papír. Jelzett. 30x40 cm Keretben 1813510
10069
357
Dimits Sándor (?-?): Tó részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm
2045268
10070
357
14000
Diósy jelzéssel: Falusi utcarészlet télen. Olaj, farost, 40×50 cm 2044741
10071
357
Divéky József (1887-1951): Alkohol. Litográfia, papír. Nyomdailag jelzett a hátoldalon 19x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF