Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2053519
10168
357
Macskássy Izolda (1945- ): Cicák, vegyes technika, selyempapír, jelzett, üvegezett keretben, 30×21 cm 1749700
10169
357
24000
2047683
10170
357
22000
Maticska jelzéssel: Olasz táj. Olaj, vászon, 80×101 cm 2045230
10171
357
Márffy jelzéssel: Mezei virágok. Olaj, farost, 60×37 cm 2044834
10172
357
Márffy jelzéssel: Barátnők. Olaj, farost, 42×77 cm 2047271
10173
357
Márffy jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×52 cm
2005538
10174
357
Márta Mónika (?-): Téli tájkép. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×60 cm 2049336
10175
357
MCP jelzéssel: Anya gyermekével. Szén, papír, 21×11 cm 2029206
10176
357
Mednyánszky jelzéssel: Téli naplemente. Olaj, karton, keretben, 24×32 cm
2044792
10177
357
Mednyánszky jelzéssel: Telepített erdő. Grafit, papír, üvegezett keretben, 18,5×14,5 cm 2051548
10178
357
14000
Méhes jelzéssel: Barátnők. Olaj, vászon, 60×70 cm
2047663
10179
357
Mohi jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, 61×75 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF