Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 386

Macskássy Izolda (1945- ): Cicák, vegyes technika, selyempapír, jelzett, üvegezett keretben, 30×21 cm
10168.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10169.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Maticska jelzéssel: Olasz táj. Olaj, vászon, 80×101 cm
10170.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
36

Márffy jelzéssel: Mezei virágok. Olaj, farost, 60×37 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márffy jelzéssel: Barátnők. Olaj, farost, 42×77 cm
10172.

Rufpreis:
5 000 HUF

Márffy jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×52 cm
10173.

Rufpreis:
5 000 HUF

Márta Mónika (?-): Téli tájkép. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×60 cm
10174.

Rufpreis:
3 000 HUF

MCP jelzéssel: Anya gyermekével. Szén, papír, 21×11 cm
10175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Téli naplemente. Olaj, karton, keretben, 24×32 cm
10176.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Telepített erdő. Grafit, papír, üvegezett keretben, 18,5×14,5 cm
10177.

Rufpreis:
5 000 HUF

Méhes jelzéssel: Barátnők. Olaj, vászon, 60×70 cm
10178.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mohi jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, 61×75 cm
10179.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF