Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

17637.

Rufpreis:
2 400 HUF

17638.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 398 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
17639.

Rufpreis:
2 000 HUF

Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp.,1986, Minerva. Balázs Piri Balázs. Kiadói papírkötés.
17641.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Dezső: Nincs menekvés. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötésben.
17642.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen Béla: Jó magyarság! Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp.,1910, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal.
17643.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ein Perlenstrauss Ungarischer Dichtungen. Übertragen von Hans Leicht. Bp.,(1939),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17644.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István 2 műve:  Lutra.;Őszi vásár. Bp., Bp., 1965-1970, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17645.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gaál Mózes: Siralmas Erdély. Történeti elbeaszélések a régi időkből. Hazafias Könyvtár. V. kötet. Bp.,(1906),Stampfel. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Garay Ákos illusztrációi hiányoznak, foltos lapokkal.
17646.

Rufpreis:
1 800 HUF

Várta. H.n., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyve. Bibliofil, sorszámozott kiadvány, zsinórfűzött félvászon kötésben, illusztrált
17647.

Rufpreis:
800 HUF

Whol Janka, egy nagyvilági hölgy): Az illem. Utmutató a művelt társaséletben. Bp. 1881. Athenaeum. 259 l. Whol Janka (1846- 19o1.) az első magyar zsidó írónő. Kiadói, laza egészvászon kötésben.
17648.

Rufpreis:
3 000 HUF

Móra Ferenc Napok, holdak, elmult csillagok. Bp., 1936, Révai. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Első kiadás.
17649.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF