Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. 1925. (Függelék. Válogatott német könyvek jegyzéke. A Magyar Könyvkereskedők Egylete megbízásából összeállította: Führer Adolf. Bp.,1925, Révai, 128 p. Kiadói papírkötés. 34. sz. példány.
Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseleti műveiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta: Esztergomy Ferenc-Édes Jenő. Bp.,1941, Athenaeum, 144 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötésben, foltos.+ Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta: Esztergomy Ferenc-Édes Jenő. Bp.,1940, Athenaeum, 126+2 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötésben, foltos.+ Szemelvények Titus Livius könyveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Édes Jenő-Nagy Pál. Bp.,1939, Franklin, 4+132+4 p. Latin és magyar nyelveken. Kiadói papírkötés.
Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia kézikönyve. Bp., é. n., Stádium. Helyenként kissé foltos lapokkal, kicsit kopott félvászon kötésben.