Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,
3 db regény: Marlitt: Aranyos Erzsike; Herman Ottóné: Évike; Tutsek Anna: Vidorka, Új élet. Vászonkötésben, példányonként változó, kissé kopott állapotban.
Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet. 5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet. Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.
Újabb Nemzeti Könyvtár. V füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 129-272 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
Újabb Nemzeti Könyvtár. II. füzet. Gr. Zrínyi Miklós munkái. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 1 t.+113-222 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé foltos, borítóval.