Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
17686.

Rufpreis:
1 600 HUF

17687.

Rufpreis:
1 200 HUF

17688.

Rufpreis:
3 000 HUF

17689.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nagy Méda 2 könyve: Zsóka levelei; Ági megváltozik. Bp., é. n., Szent István Társulat. Kopott félvászon kötésben.
17690.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mézes János: A Kántorék Annuskája. Bp., é. n., Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
17691.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17692.

Rufpreis:
800 HUF

17693.

Rufpreis:
2 000 HUF

Újabb Nemzeti Könyvtár. VII. füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 273-392 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben.
17694.

Rufpreis:
1 000 HUF

Újabb Nemzeti Könyvtár. V füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 129-272 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
17695.

Rufpreis:
1 000 HUF

Újabb Nemzeti Könyvtár. II. füzet. Gr. Zrínyi Miklós munkái. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 1 t.+113-222 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé foltos, borítóval.
17696.

Rufpreis:
1 000 HUF

17697.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF