Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Photo Finish. Célfotó. Bp., 2000, ISM. Magyar és angol nyelven. Rengeteg fotóval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, papírtokban, a papírtok, az elülső papírborító és az elülső kötéstábla foltos, a papírtokon kis sérüléssel.
Vörösmarty költeményei. I. kötet. Bp.,1866, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 1 t. (címkép, Vörösmarty portréja, Barabás Miklós festménye után készült rézkarc)+8+246 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, Boldog Lajos-kötés(Pest), márványozott lapélekkel,a sarkain kopásnyomokkal, hiányzó szennylapokkal.
Vörösmarty Mihály minden munkái IX. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),406 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó példány.
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,1908,Révai, 258+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, foltos gerinccel.
Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Réber László rajzaival. Bp.,1974, Zeneműkiadó. Kiadói nyl-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1500/1197.) példányban.
Dr. Horváth János Magyar szövetkezeti káté. Függelékül iratminták. Bp.,1917, Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.