Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

18582.

Rufpreis:
5 000 HUF

18583.

Rufpreis:
1 600 HUF

18584.

Rufpreis:
2 000 HUF

18585.

Rufpreis:
5 000 HUF

Binder Sándor: Vers-virágok 1910-1935. Bp., 1943, Pátria. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
18586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Soltész István: Az Országgyűlés. Az Országgyűlés feladatai, szervezete és működése. 1990-2007. Bp., 2008, Parlamenti Módszertani Iroda. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a hátsó kötéstáblán.
18587.

Rufpreis:
1 000 HUF

18588.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Turcsányi Ervin: Az ördög apostolai. Három kisregény. hn.,2000, kn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
18589.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Szerzői kiadás. Bp.,1986, Sylvester J. Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
18590.

Rufpreis:
1 000 HUF

18591.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

[Shakespeare, William:] Shakespeare összes drámai művei I-IV. kötet. I. kötet.: Királydrámák. II. kötet: Tragédiák. III. kötet.: Vígjátékok. IV.: Színművek. Az összefoglalásokat és jegyzeteket Ország László írta. Bibliapapírra nyomott kiadás. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 1 t. (címkép)+1252+2; 1245+3;890+2;901+2 p. Kiadói díszesen aranyozott pergamin sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal a borítón, a III. kötet hátsó borítója kissé szétvált.
18592.

Rufpreis:
6 000 HUF

18593.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF