Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

18570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
18571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ujvári Sándor: A véletlenek embere. Bp.,1939,Fővárosi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban. A szerző, Ujvári Sándor (1904-1988) dedikációjával.
18572.

Rufpreis:
2 800 HUF

18573.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vörösmarty Mihály minden munkái X. XI. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),406 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen kis sérülés, de jó példány.
18574.

Rufpreis:
2 800 HUF

18575.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Baktay Ervin: Szangraha. Indiai elbeszélések gyűjteménye. Bp., 1921, Székasi Sacelláry Pál. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, kissé foltos borítóval.
18576.

Rufpreis:
1 600 HUF

18577.

Rufpreis:
2 800 HUF

18578.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18579.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mécs László 2 műve:  Hajnali harangszó. Bp.,[1931], Athenaeum, 187 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.  Üveglegenda. Bp.,[1930], Athenaeum, 133+3 p. Első kiadás. Korabeli átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
18580.

Rufpreis:
2 000 HUF

18581.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF