Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

Dané Tibor: Kultúrkuriózumok kalendáriuma a mindenkori folyó évre. Kolozsvár, 1973, Dacia. Kiadói papírkötés.
18515.

Rufpreis:
800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp.,1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18516.

Rufpreis:
800 HUF

18517.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., 1942,Révai. Kiadói félhalina-kötés, kopott borítóval.
18518.

Rufpreis:
800 HUF

18521.

Rufpreis:
1 200 HUF

18523.

Rufpreis:
1 000 HUF

18525.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István 7 műve, Vuk. 1977. Móra, Második kiadás, Lutra 1963, Második kiadás, Tüskevár, 1962. Negyedik kiadás, Kele, 1961, Harmadik kiadás, Hu. Oradea, é.n. Téli Berek BP., 1966. Móra, Harmadik kiadás.
18526.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jókai Mór: A kik kétszer halnak meg. I-II. kötet. Jókai Mór összes művei. LXII-LXIII. kötet. Nemzeti Díszkiadás. Bp.,1897, Révai, 4+396+4+275+3 p. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, az első kötetben két kijáró lappal és rajtuk kis lapszéli szakadásokkal.
18527.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18529.

Rufpreis:
1 200 HUF

18530.

Rufpreis:
1 600 HUF

18531.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF