https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes könyvtétel olcsó könyvtár könyvekkel, régebbi kiadásokkal
1
17698.

Vegyes könyvtétel olcsó könyvtár könyvekkel, régebbi kiadásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Áprily Lajos 2 db műve, első kiadások:  Fecskék, őzek, farkasok. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1965, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   Jelentés a völgyből. Bp., 1965, Magvető. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
1
17699.

Áprily Lajos 2 db műve, első kiadások: Fecskék, őzek, farkasok. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1965, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jelentés a völgyből. Bp., 1965, Magvető. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlap és az első lap kijár, jó állapotban.
1
17700.

Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlap és az első lap kijár, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron 3 műve: Ábel a rengetegben.; Ábel Amerikában; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934-é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két kötet gerince kopott, a gerincek kissé foltosak.
1
17701.

Tamási Áron 3 műve: Ábel a rengetegben.; Ábel Amerikában; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934-é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két kötet gerince kopott, a gerincek kissé foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet.; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két gerinc kopott, a gerincek kissé foltosak.
1
17702.

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet.; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két gerinc kopott, a gerincek kissé foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wass Albert: A funtineli boszorkány. Bp.,1990, PallWest Kft. Kiadói papírkötés. Első magyarországi kiadás.
1
17703.

Wass Albert: A funtineli boszorkány. Bp.,1990, PallWest Kft. Kiadói papírkötés. Első magyarországi kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Müller Péter: Szeretetkönyv. Pécs,2006,Alexandra. Kiadói papírkötés.+Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1
17704.

Müller Péter: Szeretetkönyv. Pécs,2006,Alexandra. Kiadói papírkötés.+Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tempel der Liebesfreuden. Wiesbaden, (1963), Reichelt-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Számozott, 691. számú példány.
1
17705.

Tempel der Liebesfreuden. Wiesbaden, (1963), Reichelt-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Számozott, 691. számú példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Besenyei Péter: Égi világom. Bp.,2001, Pinto Media. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1
17706.

Besenyei Péter: Égi világom. Bp.,2001, Pinto Media. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes könyvtétel, 4 db  Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.  Voltaire: Zadig a vagy a végzet. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.   Montesquieu: Igaz történet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.   Petőfi Sándor: János vitéz. Móra klasszikusok. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1993,Móra. Kiadói keménykötés.   Változó állapotban.
1
17707.

Vegyes könyvtétel, 4 db Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban. Voltaire: Zadig a vagy a végzet. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány. Montesquieu: Igaz történet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Petőfi Sándor: János vitéz. Móra klasszikusok. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1993,Móra. Kiadói keménykötés. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bászel Elek: Konyhakerti növények szántóföldi nevelése. Bp., 1924. Pátria. 72p. Kiadói papírkötésben
1
17708.

Bászel Elek: Konyhakerti növények szántóföldi nevelése. Bp., 1924. Pátria. 72p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Bp.,[1890],Légrády, 4 sztl. lev., 96 p., 15 t. (chromolitográfiák.) Negyedik kiadás. Bihari Sándor, Karlovszky Bertalan, Margittay Tihamér, Neogrády Antal, Roskovics Ignác, Vágó Pál illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a kötésen kis sérüléssel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, az utolsó illusztráció kijár, a szélén szakadással.
1
18500.

Mikszáth Kálmán: Jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Bp.,[1890],Légrády, 4 sztl. lev., 96 p., 15 t. (chromolitográfiák.) Negyedik kiadás. Bihari Sándor, Karlovszky Bertalan, Margittay Tihamér, Neogrády Antal, Roskovics Ignác, Vágó Pál illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a kötésen kis sérüléssel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, az utolsó illusztráció kijár, a szélén szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse