Vörösmarty-album. A költő életrajza és válogatott versei. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer. Enyhén kopott, díszes, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, Uz Bence. Kolozsvár, Budapest, Erdélyi Szépmíves Céh, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Bárczi Géza: Magyar szófejtő szótár. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 348 p. +1 t. Kiadói félvászon kötés.+Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Bp.,1886, Franklin, 344 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Verne Gyula: Sándor Mátyás I-II. köt. Fordította Huszár Imre. Verne Gyula összes munkái. Bp.,é.n., Franklin. Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal.