Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

17662.

Rufpreis:
1 600 HUF

17663.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db Mécs László könyv:   Élőket nézek. Versek. Bp.,(1938),Révai. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.  Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex libris-szével, Mécs László (1895-1978) aláírásával. 1048. számú kézzel számozott példány.   Hajnali harangszó. Versek. Bp., én., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.   Fehéren és kéken. Versek. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17664.

Rufpreis:
2 000 HUF

Badics Ferenc: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1906-1907, Athenaeum. Félbőr kötésben, jó állapotban.
17665.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

17666.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Czeizel Endre: A magyar költőgéniuszok sorsa. Bp., 2012, Galenus Kiadói. Kiadó kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17667.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17668.

Rufpreis:
800 HUF

Rónai Ernő: Szégyen. Dedikált. Bp., 1947.  ny.n. Kiadói félvászon kötés.
17669.

Rufpreis:
1 600 HUF

William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17670.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móricz Zsigmond: Rózsa Sándor összevonja a szemöldökét. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben.
17671.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bárczi Géza: Magyar szófejtő szótár. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 348 p. +1 t. Kiadói félvászon kötés.+Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Bp.,1886, Franklin, 344 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17672.

Rufpreis:
2 400 HUF

Verne Gyula: Sándor Mátyás I-II. köt. Fordította Huszár Imre. Verne Gyula összes munkái. Bp.,é.n., Franklin. Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal.
17673.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF