Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

Popper Péter: Popper-parádé '77. 2010, Saxum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17613.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Vizsolyi Biblia elöljáró beszéde. Bp., 1940. Orsz. Bethlen Szövetség. Kiadói papírkötésben. Zsigmond Ferenc: Jókai Mór és művei. Bp., 1924. Bethlen
17614.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. Bp., 1924, Globus. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17615.

Rufpreis:
800 HUF

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség, Forrás Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötésben.
17616.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móra Ferenc: A fajtám. Fáy Dezső rajzaival. Nemzeti Könyvtár 70. sz. Bp.,é.n.,Stádium. Kiadói papírkötésben.
17617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simándi Béla - A mai puszta. Újpest, 1938. Vörösmarty Irodalmi Társaság, 102 p. Dedikált példány! Kiadói papírkötésben, a borítója foltos.
17618.

Rufpreis:
4 000 HUF

Székely Dávid: Magyar írók álnevei a múltban és jelenben. Részben klny. a Corvina 1903. és 1904. évi számaiból. Bp., 1904, Szilágyi Béla. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kováts Alajos: A magyar szépírás. Módszeres tanmenet a magyar írás tanításához. Függelékül a német, rond és gótírás abc-éi. Bp.,1930, Merkur-ny., 32 p. IV. kiadás. Papírkötés. Szép állapotban.
17620.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Zoltán daloskönyve. Bp., én., Magyar Zenealbum,(Preszler Mihály-ny.) Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17621.

Rufpreis:
1 600 HUF

17622.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fenyő László: Őszi kávéház. Bp.,(1936),Nyugat,(Hungária-ny.), 77+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
17624.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF