Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Kelemen Béla: Jó magyarság! Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp.,1910, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : barta_péter