Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1978316
10134
354
6500
Somlai Vilma (1938-2007): Jön az eső, akvarell, papír, hátulján pecséttel jelzett, 31×43 cm
1927317
10135
354
40000
2018467
10136
354
Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, akvarell, papír, jelzett, 23×30,5 cm 2018466
10137
354
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbudai utcakép, akvarell, papír, jelzett, 23×30,5 cm 2017709
10138
354
2021937
10139
354
100000
Jan Styka (1858 -1925): Önarckép. Akvarell, papír. Jelzett 23x19 cm / Self portrait. Watercolor. Signed.
2021523
10140
354
Jelzett (Sz) Lovas tűzzomác, réz lemez, hibás farost keretben, 10×10 cm
2018098
10141
354
26000
Szabados Jenő (1911-1942): Gyermekek a harmónium mellett. Olaj, vászon-karton, jelzés nélkül, keretben, 37×48 cm 2018127
10142
354
1987625
10143
354
A. Szabó Károly: Tábori kozmetika. Cserkész grafika. ceruza, papír. Jelzett. 17x25 cm
2017869
10144
354
Szász Endre (1926-2003): Női arc. (Emese). Szitanyomat, papír, sorszámozott, jelzett, 40×35 cm 1973730
10145
354
Szász Endre (1926-2003) Illusztráció (kalapos férfi). Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben.26×16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF