Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1775948
10182
354
1991283
10183
354
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, gyűrött, 27×48 cm
2021854
10184
354
Jelzés nélkül: nemestacskándi Csergheő Lipót hadvezés miniatúrája. 1828-ból. Akvarell, papír. 5,5x4,2 cm
2018276
10185
354
Jelzés nélkül: Partszakasz. Olaj, kasírozott vászon, 25×20 cm 2018345
10186
354
Jelzés nélkül: Piac. Olaj, farost, 12×18 cm 2017596
10187
354
Jelzés nélkül: Nyomdász évkönyv és útikalauz 1942, vegyes techn ika, hátulján feliratozva, 9,5×13 cm
2019903
10188
354
Jelzés nélkül: Vázlatok, 3 db. Ceruza, papír, 41×29 cm
2019292
10189
354
Jelzés nélkül: Sopron: Olaj, farost, fa keretben, 20×48 cm
2020001
10190
354
Jelzés nélkül: Kossuth Lajos Esztergomba érkezik, tus, papír, 18x27 cm 2021170
10191
354
Jelzés nélkül: 3 db pornógrafika, vegyes technika, 15×21 ill. 16×23 cm 1973678
10192
354
Jelzés nélkül: Kompozíció. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 37×50 cm
2020688
10193
354
Jelzés nélkül: Hermész. Tűzzománc, fémlap, fém keretben, 20×7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF