Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2017796
10158
354
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Patak mellett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 2017932
10159
354
11000
Varga ,,Zerge" Zoltán (1969-): Juhász Ferenc (1928-2015) karikatúrája. Rajta Juhász Ferenc (1928-2015) saját kézzel írt versével és aláírásával. ("Nem tékozolva szavam rímre, beburkolództam szőreimbe! Szemöldökfüstbe, hajba, bajuszba öltözötten várjam a tavaszra!" ) Szén, papír, jelzett, a hátoldalán dátumozva (1985.II. 2.), 20x14 cm. 1903455
10160
354
Vágó Magda (1947-): Terasz. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm
2009405
10161
354
4200
Vető Ágnes Róza (1912-1996): Háttal a világosságnak. Olaj, karton. Jelzett. 23x50 cm
2021531
10162
354
15000
Vén Edit (1937-): Lány galambbal. Festett mázas csempekép, jelzett, keretben, 44×14 cm 2023997
10163
354
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Férfi büszt 1866. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 50×21 cm 2017939
10164
354
Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág. Színes rézkarc, Jelzett, sorszámozott EA III/XV, felcsavarva, 31×20 cm 2017849
10165
354
Zádor István (1882-1963): Széchenyi-hegyi tévétorony. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 21×28 cm
2018459
10166
354
Zemplényi jelzéssel: Kártyázók. Vegyes technika, papír, üvegezett hibás keretben, 38×58 cm 2020315
10167
354
Olvashatatlan jelzéssel: Utcakép, olaj, farost, fa keretben, 13×9 cm 2013193
10168
354
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré (karikatúra 1931), szén, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm
1972584
10169
354
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakázás. Vászon, fa keretben, 11x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF